dimecres, 15 de desembre de 2010

Resultats jornada 15, 18 i 19 de Desembre.

Dimecres 15

19:30 Infantil Masculí: Artà Electrohidràulica Llevant - Espanyol "La Salle" 38-64

Dissabte 18

10h Infantil Femení: Santanyi - Artà Prefabricats Sancho*Vaquer 32-67
10h Premini Masculí: Basquetarta.cat - Sa Cabaneta
11:30h Mini Masculí: Artà Danusmaria.com - Pollença 35-51
12h Mini Femení: Joan Capó Felanitx - Artà Borinos.com 58-7

Diumenge 19

11.30h 2a Autonòmica Masculina: Basquetarta.cat - Alcúdia 74-50

dimarts, 14 de desembre de 2010

Resultats jornada 11 i 12 de Desembre

Dissabte 11

9.30h Premini Masculí: Santa Maria - Basquetarta.cat
10.30h Mini Masculí: Santa Maria - Danusmaria.com 48-61
10.30h Mini Femení: Artà Borinos.com - Binissalem 6-56
12.15h Infantil Femení: Artà Prefabricats Sancho*Vaquer - Sa Pobla 52-2

17h Infantil Masculí: Campos - Artà Electrohidràulica Llevant 71-60
18.30h Júnior Masculí: Alcúdia - Artà Nadal Mobiliari 26-69

Diumenge 12
12h Cadet Masculí: Manacor - Artà Cafetería Sant Salvador 81-45

dijous, 2 de desembre de 2010

Darrers resultats

Dimecres 1

A les 21h 2a Autonòmica Masculina: Enratjolats Germans Mas Campos - Basquetarta.cat 69-60

Dissabte 4

19h Júnior Masculí: Artà Nadal Mobiliari - Felanitx 65-39

* Les lliges estan aturades per festes. Els júniors aprofiten per jugar el partit que tenen pendent i els sèniors per avançar un partit que s'ha de jugar dia 10 però que l'equip per aquest dia té baixes.

diumenge, 28 de novembre de 2010

Resultats del 26, 27 i 28 de Novembre

Divendres 26

20h Mini Masculí: Danusmaria.com - La Salle 33-83

Dissabte 27

12h Mini Femení: Zona 5 Manacor - Artà Borinos.com 56-5
12.30h Infantil Femení: B. Manacor - Artà Prefabricats Sancho-Vaquer 40-33

Diumenge 28

10h Cadet Masculí: Artà Cafetería Sant Salvador - Ciutat de Palma 43-47
11.30h 2a Autonòmica Masculina: Basquetarta.cat - Binissalem 61-52

dimecres, 17 de novembre de 2010

Jornada del 12,13 i 14 de Novembre.

Divendres 12

19h Mini femení: Porreres - Artà Borinos.com 53-2
20.30h 2a Autonòmica Masculina: Calvià - Basquetarta.cat 71-73

Dissabte 13

10h Infantil Femení: Eu Moll - Artà Prefabricats Sancho*Vaquer 48-61
11.30h Mini Masculí: Artà danusmaria.com - Consell 74-41

18h Infantil Masculí: Artà Electrohidràulica Llevant - La Salle 6-56
19.30h Júnior Masculí: Artà Nadal Mobiliari - Sant Josep 66-59

Diumenge 14

10h Cadet Masculí: Artà Cafeteria Sant Salvador - Binissalem 51-32
11.30h 2a Autonòmica Masculína: Basquetarta.cat - Son Servera 66-53

18h Infantil Femení: Artà Prefabricats Sancho*Vaquer - Ciutat d'Alcúdia 64-18

dilluns, 8 de novembre de 2010

Resultats 5, 6 i 7 de Novembre

DIVENDRES

2a Autonòmica Masculina
21.30H Sóller Bon Dia! - basquetarta.cat 55-61

DISSABTE

Mini Femení
10h Artà Borinos - Santanyi 8-58

Mini Masculí
12h Basquet Mallorca - Artà Danúsmaria.com 59-8

Júnior Masculí
17h De la Cruz- Nadal Mobiliari 72-66

Infantil Masculí
17h Espanyol - Artà Electrohidràulica Llevant 60-10

DIUMENGE

Cadet Masculí
12h Basquet Mallorca - Artà Cafeteria Sant Salvador 72-36

diumenge, 31 d’octubre de 2010

DISSABTE

Mini Masculí
11.30h Artà Danúsmaria.com - Dakota Alcúdia 58-28

Mini Femení
10.30h Llucmajor - Borinos.com 46-38

Infantil Femení
Descansa

Infantil Masculí
18.30 Artà Electrohidràulica Llevant - Campos 54-73

Júnior Masculí
20h Nadal Mobiliari - Dakota Alcúdia 74-49

DIUMENGE

Cadet Masculí
10h Artà Cafeteria Sant Salvador - Manacor 31-94

2a Autonòmica Masculina
11.30h basquetarta.cat - Constr. Dit i Fet Felanitx 50-67

diumenge, 24 d’octubre de 2010

Resultats jornada 23 i 24 d'octubre 2010

Dissabte 23-10-10

19h Júnior Masculí: Parc Café Felanitx - Nadal Mobiliari Artà 56-50
Diumenge 24-10-10

10.30h 2a Aut. Masculina: Bons Aires - Basquetarta.cat 48-57

12.15h Cadet Masculí: Ciutat de Palma - Basquetarta.cat 66-33

17h Infantil Femení: Prefabricats Sancho-Vaquer Artà - Porreres 24-75

dissabte, 16 d’octubre de 2010

Jornada del 16 i 17 d'octubre 2010

2a Aut. Masculina:
Basquetarta.cat - Santa Mònica 61-49

Júnior Masculi:
Nadal Mobiliari - Sa Pobla 60-38

Cadet Masculí:
Basquetarta.cat - Sant Josep 33-114

Infantil Masculí:
Artà Electrhidràulica - Andratx 56-6

Infantil Femení:
Basquetarta.cat - B. Manacor (amistós) 22-25

dimarts, 12 d’octubre de 2010

Jornada del 3 i 4 d'octubre 2010

2a Aut Masculí
Porto Cristo - Basquetarta.cat 75-51

Júnior Masculí
Sant Josep - Artà Nadal Mobiliari 70-66

Cadet Masculí
Binissalem - basquetarta.cat 29-68

Infantil Masculí
La Salle - Artà Electrohidràulica 52-2